×
Marmarabirlik’te Ali Yıldız’a Yeni Görev Marmarabirlik’te Ali Yıldız’a Yeni Görev

Marmarabirlik’te Ali Yıldız’a Yeni Görev

 

Marmarabirlik Yönetim Kurulu Başkan Vekili Şevket Karagöz’ün vefatı üzerine Mudanya Kooperatif Başkanı Ali Yıldız göreve geldi.

Tedavi gördüğü hastanede 29 Ağustos tarihinde hayatını kaybeden Şevket Karagöz’ün yerine, Mudanya Kooperatifini temsilen, Marmarabirlik Yönetim Kurulu yedek listesinden Ali Yıldız göreve geldi. Yıldız, Yönetim Kurulu Başkan Vekili olarak görev yapacak.

Ali Yıldız’a hayırlı olsun dileklerinde bulunan Marmarabirlik Yönetim Kurulu Başkanı Hidamet ASA, “2012 yılından bu yana Mudanya Kooperatif Başkanı olarak görev yapmakta olan Ali Yıldız’ın alınacak kararlarda bize güç katacağına, Marmarabirlik’in misyon ve vizyonuna katkıda bulunacağına, Birliğin kurumsal yapısının gelişmesi ve güçlenmesine, birlik beraberlik içinde görevini sürdüreceğine inancımız tamdır. Marmarabirlik Yönetim Kurulu adına kendisine yeni görevinde başarılar diliyorum” dedi.

Hidamet Asa, Ali Yıldız’ın istifasının ardından  Mudanya Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı olan Cüneyt Soylu’ya da yeni görevinde başarılar diledi.